O nas

Matka Boska
Zakład Pogrzebowy “Haron”

Pomoc 24H zadzwnoń nr: 607 586 728

Nasza firma pogrzebowa już od 2000 roku zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów. Nasze domy pogrzebowe mieszczą się w Chorzowie. Jesteśmy firmą z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem –  dlatego mają Państwo pewność że do każdego pogrzebu podchodzimy bardzo indywidualnie z należytym szacunkiem dla Osoby Zmarłej i zrozumieniem dla najbliższych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powiększyliśmy swoją ofertę o nową usługę w postaci załatwiania wszelkich formalności pogrzebowych u rodziny zmarłego na terenie Chorzowa, Bytomia oraz okolic.  Nasz pracownik uda się we wskazane przez Państwa miejsce i zgodnie z wolą rodziny zacznie realizować usługi pogrzebowe.

Usługi pogrzebowe wykonujemy na zlecenie osób prywatnych, a także instytucji państwowych. Oferujemy Państwu organizacje i obsługę ceremonii pogrzebowych w rytuale tradycyjnym jak i połączone z kremacją.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów, oraz transportem zmarłych na terenie kraju oraz zagranicy. Organizujemy zarówno ceremonie katolickie jak i świeckie. Znajdą Państwo u nas wsparcie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z pogrzebem i formalnościami.

Gwarantujemy pełną i godną szacunku obsługę ceremonii pogrzebowej

Kontakt z nami

 • Zakład pogrzebowy chorzów

  Chorzów ul. Powstańców 32 (przy kościele św. Jadwigi)

  • 607 586 728
  • 32 288 63 01
 • bożogrobców

  Chorzów Stary, ul. Bożogrobców 14 (przy kościele św. Marii Magdaleny, biały domek)

  • 607 586 728
  • 32 348 22 68